Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 1200 MM 15W 965 - 4099854178337
Artikelnummer: 26723989 | Fabrikantnummer: 4099854178337 | EAN: 4099854178337
Omschrijving
De Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 1200 MM 15W 965 staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX 1200 mm 15W 965
Het productnummer van de fabrikant is 4099854178337. Het EAN nummer is 4099854178337. Het interne artikelnummer is 26723989.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED buizen die licht uitstralen dat lijkt op daglicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Lengte | 1213 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Lichtstroom | 1800 - 1800 lm |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 76 - 76 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1800 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 1200 MM 15W 965
Artikelnummer: 26723989
Fabrikantnummer: 4099854178337