Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 1500 MM 18.3W 965 - 4099854178368
Artikelnummer: 26723990 | Fabrikantnummer: 4099854178368 | EAN: 4099854178368
Omschrijving
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX 1500 mm 18.3W 965
Het productnummer van de fabrikant is 4099854178368. Het EAN nummer is 4099854178368. Het interne artikelnummer is 26723990.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED buizen die licht uitstralen dat lijkt op daglicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Lengte | 1514 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 19 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Nom. stroom | 90 - 90 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 2200 - 2200 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2200 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Lampvermogen | 18.3 - 18.3 W |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 1500 MM 18.3W 965
Artikelnummer: 26723990
Fabrikantnummer: 4099854178368