Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 600 MM 6.6W 965 - 4099854178252
Artikelnummer: 26723987 | Fabrikantnummer: 4099854178252 | EAN: 4099854178252
Omschrijving
De Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 600 MM 6.6W 965 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX 600 mm 6.6W 965
Het productnummer van de fabrikant is 4099854178252. Het EAN nummer is 4099854178252. Het interne artikelnummer is 26723987.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED buizen die licht uitstralen dat lijkt op daglicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lengte | 604 mm |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 121 lm/W |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lichtstroom | 800 - 800 lm |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 800 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Lampvermogen | 6.6 - 6.6 W |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 600 MM 6.6W 965
Artikelnummer: 26723987
Fabrikantnummer: 4099854178252