Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 900 MM 10W 965 - 4099854178290
Artikelnummer: 26723988 | Fabrikantnummer: 4099854178290 | EAN: 4099854178290
Omschrijving
De Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 900 MM 10W 965 staat gelijk aan een 120W gloeilamp.
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX 900 mm 10W 965
Het productnummer van de fabrikant is 4099854178290. Het EAN nummer is 4099854178290. Het interne artikelnummer is 26723988.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED buizen die licht uitstralen dat lijkt op daglicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Lengte | 908 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 120 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 1200 - 1200 lm |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 47 - 47 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1200 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM BIO-LUMILUX Led Tube T8 em bio-lumilux 900 MM 10W 965
Artikelnummer: 26723988
Fabrikantnummer: 4099854178290