Osram LED TUBE T8 EM ENERGY EFFICIENCY CL Led Tube T8 em energy efficiency class A 1200 MM 10W 840 - 4099854223358
Artikelnummer: 26723991 | Fabrikantnummer: 4099854223358 | EAN: 4099854223358
Omschrijving
LED TUBE T8 EM ENERGY EFFICIENCY CLASS A 1200 mm 10W 840
Het productnummer van de fabrikant is 4099854223358. Het EAN nummer is 4099854223358. Het interne artikelnummer is 26723991.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Zeer efficiënte LED buizen voor conventionele voorschakelapparaten (C-VSA)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM ENERGY EFFICIENCY CL
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Lengte | 1212 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | T8 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lichtstroom | 2100 - 2100 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 47 - 47 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2100 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Specifieke lichtstroom lamp | 210 lm/W |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 22 % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM ENERGY EFFICIENCY CL Led Tube T8 em energy efficiency class A 1200 MM 10W 840
Artikelnummer: 26723991
Fabrikantnummer: 4099854223358