Osram LED TUBE T8 EM FLUORA Led Tube T8 em fluora 1200 MM 15W - 4099854178177
Artikelnummer: 26723985 | Fabrikantnummer: 4099854178177 | EAN: 4099854178177
Omschrijving
De Osram LED TUBE T8 EM FLUORA Led Tube T8 em fluora 1200 MM 15W staat gelijk aan een 120W gloeilamp.
LED TUBE T8 EM FLUORA 1200 mm 15W
Het productnummer van de fabrikant is 4099854178177. Het EAN nummer is 4099854178177. Het interne artikelnummer is 26723985.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED buizen ondersteunen de plantengroei
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LED TUBE T8 EM FLUORA
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Overig |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Lengte | 1213 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2500 - 2500 K |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 76 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1150 - 1150 lm |
| Nom. stroom | 76 - 76 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 100 - 100 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1150 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Ja |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram LED TUBE T8 EM FLUORA Led Tube T8 em fluora 1200 MM 15W
Artikelnummer: 26723985
Fabrikantnummer: 4099854178177