Osram LEDguardian Ledguardian Truck flare signal ta19 SL103 - 4062172185967
Artikelnummer: 23513304 | Fabrikantnummer: 4062172185967 | EAN: 4062172185967
Het productnummer van de fabrikant is 4062172185967. Het EAN nummer is 4062172185967. Het interne artikelnummer is 23513304.
| Klasse |
Looplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LEDguardian
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lengte | 90 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met schakelaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 43 mm |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Nom. spanning | 6 - 6 V |
| Hoogte/diepte | 236 mm |
| Max. systeemvermogen | 3 W |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Met CEE-stekker | Nee |
| Met laadstation | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Geschikt voor lampvermogen | 1.5 - 3 W |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 6000 K |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Met houder | Nee |
| Met ophanghaken | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Bedrijfstijd met accu/baterijen | 15 h |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 100 - 100 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23513304
Fabrikantnummer: 4062172185967