Osram LEDinspect Ledinspect Flexible head torch ledil414 - 4052899630994
Artikelnummer: 25832783 | Fabrikantnummer: 4052899630994 | EAN: 4052899630994
Het productnummer van de fabrikant is 4052899630994. Het EAN nummer is 4052899630994. Het interne artikelnummer is 25832783.
| Klasse |
Looplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LEDinspect
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met schakelaar | Ja |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Hoogte/diepte | 25 mm |
| Automatische kabeloprol | Nee |
| Kleurtemperatuur | 6000 - 6000 K |
| Nom. spanning | 3.7 - 3.7 V |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Met CEE-stekker | Nee |
| Stroomvoorziening | Overig |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Met houder | Nee |
| Met ophanghaken | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 25832783
Fabrikantnummer: 4052899630994