Osram Parathom classic led-lamp e14 3,3W peer 827 2700K 250LM dimbaar - 4058075101319
Artikelnummer: 21344866 | Fabrikantnummer: 4058075101319 | EAN: 4058075101319
Het productnummer van de fabrikant is 4058075101319. Het EAN nummer is 4058075101319. Het interne artikelnummer is 21344866.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
7HB B6 60
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 78 mm |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Specifieke lichtstroom lamp | 75 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 14 - 14 mA |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lichtstroom | 250 - 250 lm |
| Lampvermogen | 3.3 - 3.3 W |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21344866
Fabrikantnummer: 4058075101319