Osram DS LMS ci box lichtregelsysteemcomponent montagekit 71x27x27mm - 4008321083692
Artikelnummer: 20414890 | Fabrikantnummer: 4008321083692 | EAN: 4008321083692
Omschrijving
Osram Lms lichtregelsysteemcomponent overig, (bxhxd) 71x27x27mm, met IFTTT ondersteuning
Het productnummer van de fabrikant is 4008321083692. Het EAN nummer is 4008321083692. Het interne artikelnummer is 20414890.
Aanvullende informatie
Productkenmerken: Kabelklembehuizing voor onafhankelijke montage. Toepassingsgebieden: OSRAM-regelaars met afmetingen 189 mm x 30 mm x 21 mm.
Montagekits voor onafhankelijke installatie van LMS besturingseenheden
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
Montagekits voor onafhankelijke installatie van LMS besturingseenheden
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LMS CI BOX
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 27 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 27 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product
Osram DS LMS ci box lichtregelsysteemcomponent montagekit 71x27x27mm
Artikelnummer: 20414890
Fabrikantnummer: 4008321083692