Osram DS multi 3 multieco lichtregelsysteemcomponent lichtsensor multisensor 50x25x25mm - 4008321916648
Artikelnummer: 11379841 | Fabrikantnummer: 4008321916648 | EAN: 4008321916648
Omschrijving
Osram Lms lichtregelsysteemcomponent, (bxhxd) 50x25x25mm, diameter 50mm, uitvoering multisensor, beschermingsgraad (IP) IP20, met IFTTT ondersteuning
Het productnummer van de fabrikant is 4008321916648. Het EAN nummer is 4008321916648. Het interne artikelnummer is 11379841.
Aanvullende informatie
Productvoordelen: Bijzonder kleine constructie. Productkenmerken: Plafondmontagesensor met beweegbare sensorkop. Verbinding via vier-polige schroefverbinding of modulaire 4c4p-aansluiting. Toepassingsgebieden: Kantoren. Gangen. Klasruimten. Cursusruimten. Trappenhuizen. Sanitaire ruimten. Technische uitrusting: Oppervlaktemontage in combinatie met SENSOR KIT. Geschikt voor MULTIeco, DIM MULTIeco, DALI MULTIeco stuureenheid. Geschikt voor DALI Professional Sensor Coupler.
Licht- en aanwezigheidssensor, plafondinbouw, verplaatsbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
Licht- en aanwezigheidssensor, plafondinbouw, verplaatsbaar
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
LS/PD MULTI 3 CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diameter | 50 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Model | Multisensor |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product
Osram DS multi 3 multieco lichtregelsysteemcomponent lichtsensor multisensor 50x25x25mm
Artikelnummer: 11379841
Fabrikantnummer: 4008321916648