Osram Vialox e40 hogedruk natriumdamplamp 2000K 130000LM helder 1000W externe ontsteker vereist - 4050300251417
Artikelnummer: 20098862 | Fabrikantnummer: 4050300251417 | EAN: 4050300251417
Het productnummer van de fabrikant is 4050300251417. Het EAN nummer is 4050300251417. Het interne artikelnummer is 20098862.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
VIALOX® NAV®-T
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2000 K |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Voet | E40 |
| Diameter | 66 mm |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Lichtstroom | 130000 lm |
| Lampvermogen | 1000 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 130 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Totale lengte | 352 mm |
| Lampaanduiding | T21 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1003 kWh |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20098862
Fabrikantnummer: 4050300251417