Osram Vialox e40 hogedruk natriumdamplamp 2000K 56500LM helder 400W externe ontsteker vereist - 4050300281179
Artikelnummer: 11386765 | Fabrikantnummer: 4050300281179 | EAN: 4050300281179
Het productnummer van de fabrikant is 4050300281179. Het EAN nummer is 4050300281179. Het interne artikelnummer is 11386765.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
VIALOX® NAV®-T SUPER 4Y® 50…400 W
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 400 W |
| Kleurtemperatuur | 2000 K |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Voet | E40 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 32000 h |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Totale lengte | 285 mm |
| Aantal ontladingsbuizen | 1 |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Lichtstroom | 56500 lm |
| Diameter | 47 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 141 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampaanduiding | T14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 416 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11386765
Fabrikantnummer: 4050300281179