Osram OSR Truck Star Pro 64215TSP H7 PX26D 24V 75/70W helder - 4062172150521
Artikelnummer: 25691087 | Fabrikantnummer: 4062172150521 | EAN: 4062172150521
Het productnummer van de fabrikant is 4062172150521. Het EAN nummer is 4062172150521. Het interne artikelnummer is 25691087.
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
OSR Truck Star Pro
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Overig |
| Totale lengte | 59 mm |
| Lichtstroom | 1750 lm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Aantal gloeidraden | 2 |
| Voet | PX26D |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Diameter | 12 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 75 W |
| Nom. vermogen gloeidraad 2 | 70 W |
| Normaanduiding (ECE) | H7 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 25691087
Fabrikantnummer: 4062172150521