Osram PARATHOM® DIM MR16 Parathom® Dim MR16 20 36° 3.4 W/3000K gu5.3 - 4058075094857
Artikelnummer: 26706790 | Fabrikantnummer: 4058075094857 | EAN: 4058075094857
Het productnummer van de fabrikant is 4058075094857. Het EAN nummer is 4058075094857. Het interne artikelnummer is 26706790.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
PARATHOM® DIM MR16
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 46 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | GU5,3 |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Diameter | 51 mm |
| Lichtsterkte | 600 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 67 lm/W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lichtstroom | 230 - 230 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 530 - 530 mA |
| Lampvermogen | 3.4 - 3.4 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Stralingshoek | - ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26706790
Fabrikantnummer: 4058075094857