Osram PARATHOM® PAR16 Parathom® Par16 4.3W 827 gu10 - 4058075608153
Artikelnummer: 26695075 | Fabrikantnummer: 4058075608153 | EAN: 4058075608153
Omschrijving
De Osram PARATHOM® PAR16 Parathom® Par16 4.3W 827 gu10 staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
PARATHOM® PAR16 4.3W 827 GU10
Het productnummer van de fabrikant is 4058075608153. Het EAN nummer is 4058075608153. Het interne artikelnummer is 26695075.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
PAR16 GU10 LED reflectorlampen met retrofit pinfitting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
PARATHOM® PAR16
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 52 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Diameter | 50 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Voet | GU10 |
| Lichtsterkte | 600 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 81 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 38 - 38 mA |
| Lampvermogen | 4.3 - 4.3 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 350 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram PARATHOM® PAR16 Parathom® Par16 4.3W 827 gu10
Artikelnummer: 26695075
Fabrikantnummer: 4058075608153