Osram Led-lamp gu5,3 7,8W reflector 4000K 500LM dimbaar - 4058075609334
Artikelnummer: 23470095 | Fabrikantnummer: 4058075609334 | EAN: 4058075609334
Het productnummer van de fabrikant is 4058075609334. Het EAN nummer is 4058075609334. Het interne artikelnummer is 23470095.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
PARATHOM® PRO MR16
Toon alle producten in deze serie |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtsterkte | 850 cd |
| Lengte | 46 mm |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | GU5,3 |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 51 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 40000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 9 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 64 lm/W |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 500 - 500 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 500 lm |
| Lampvermogen | 7.8 - 7.8 W |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Nom. stroom | 720 - 720 mA |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23470095
Fabrikantnummer: 4058075609334