Osram RENOVATION LAMPS WITH TERMINAL BLOC Renovation Lamps with terminal block terminal block 10W 840 triple pac - 4099854421471
Artikelnummer: 26724006 | Fabrikantnummer: 4099854421471 | EAN: 4099854421471
Omschrijving
De Osram RENOVATION LAMPS WITH TERMINAL BLOC Renovation Lamps with terminal block terminal block 10W 840 triple pac staat gelijk aan een 120W gloeilamp.
RENOVATION LAMPS WITH TERMINAL BLOCK Terminal Block 10W 840 Triple Pac
Het productnummer van de fabrikant is 4099854421471. Het EAN nummer is 4099854421471. Het interne artikelnummer is 26724006.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED-lamp met een aansluitblok voor directe aansluiting op het plafond of de muur op bouwplaatsen of voor verplaatsingen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
RENOVATION LAMPS WITH TERMINAL BLOC
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Lengte | 98 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 105 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Nom. stroom | 70 - 70 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1055 - 1055 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1055 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | kWh |
| Min. aantal schakelcycli | |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram RENOVATION LAMPS WITH TERMINAL BLOC Renovation Lamps with terminal block terminal block 10W 840 triple pac
Artikelnummer: 26724006
Fabrikantnummer: 4099854421471