Osram DS lichtregelsysteem-set 25x25mm - 4008321916662
Artikelnummer: 11379844 | Fabrikantnummer: 4008321916662 | EAN: 4008321916662
Omschrijving
Osram Lms lichtregelsysteemcomponent overig, (hxd) 25x25mm, diameter 80mm, met IFTTT ondersteuning
Het productnummer van de fabrikant is 4008321916662. Het EAN nummer is 4008321916662. Het interne artikelnummer is 11379844.
Aanvullende informatie
Productkenmerken: Materiaal: kunststof. Toepassingsgebieden: Adapter voor oppervlakte-montage van sensorelementen met een diameter van 50 mm.
Montage adapter voor opbouw van LMS sensoren
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
Montage adapter voor opbouw van LMS sensoren
| Klasse |
Lichtregelsysteemcomponent
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
SENSOR KIT
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diameter | 80 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Breedte | mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
Huidige product