Osram E14 gloeilamp buisvormig ijskast 60LM helder 15W 17MM kleurloos - 4050300066639
Artikelnummer: 10848766 | Fabrikantnummer: 4050300066639 | EAN: 4050300066639
Het productnummer van de fabrikant is 4050300066639. Het EAN nummer is 4050300066639. Het interne artikelnummer is 10848766.
Gloeilampen, buisvormig, voor ovenverlichting
| Klasse |
Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
SPECIAL OVEN T
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 15 W |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Voet | E14 |
| Nom. stroom | 65 mA |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Totale lengte | 54 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Lichtstroom | 60 lm |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Gloeilampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 10848766
Fabrikantnummer: 4050300066639