Osram E14 gloeilamp buisvormig 140LM helder 25W 26MM kleurloos - 4050300309637
Artikelnummer: 11380972 | Fabrikantnummer: 4050300309637 | EAN: 4050300309637
Het productnummer van de fabrikant is 4050300309637. Het EAN nummer is 4050300309637. Het interne artikelnummer is 11380972.
Gloeilampen, buisvormig, voor ovenverlichting
| Klasse |
Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
SPECIAL OVEN T
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Diameter | 26 mm |
| Totale lengte | 55 mm |
| Lichtstroom | 140 lm |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Gloeilampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11380972
Fabrikantnummer: 4050300309637