Osram SubstiTUBE T8 EM ADVANCED Substitube T8 em advanced 20.6 W/6500 K 1500 MM - 4058075611894
Artikelnummer: 26706823 | Fabrikantnummer: 4058075611894 | EAN: 4058075611894
Het productnummer van de fabrikant is 4058075611894. Het EAN nummer is 4058075611894. Het interne artikelnummer is 26706823.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
SubstiTUBE T8 EM ADVANCED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | G13 |
| Lengte | 1513 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 21 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Nom. spanning | 220 - 220 V |
| Filament lamp | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 150 lm/W |
| Lampaanduiding | T8 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Diameter | 26.7 mm |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Nom. stroom | 92 - 92 mA |
| Lichtstroom | 3100 - 3100 lm |
| Lampvermogen | 20.6 - 20.6 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 3100 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 190 - 190 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 26706823
Fabrikantnummer: 4058075611894