Osram Vintage 1906 LED CLASSIC Globe Dimm Vintage 1906 led classic globe dimmable 8.8W 824 gold e27 - 4099854137884
Artikelnummer: 26723982 | Fabrikantnummer: 4099854137884 | EAN: 4099854137884
Omschrijving
De Osram Vintage 1906 LED CLASSIC Globe Dimm Vintage 1906 led classic globe dimmable 8.8W 824 gold e27 staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Vintage 1906 LED CLASSIC Globe Dimmable 8.8W 824 Gold E27
Het productnummer van de fabrikant is 4099854137884. Het EAN nummer is 4099854137884. Het interne artikelnummer is 26723982.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Dimbare LED lampen, vintage edition, klassieke kogelvorm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906 LED CLASSIC Globe Dimm
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Lengte | 168 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 9 kWh |
| Diameter | 125 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 95 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2400 - 2400 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 8.4 - 8.4 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Nom. stroom | 38 - 38 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 806 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Lampaanduiding | R39 |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram Vintage 1906 LED CLASSIC Globe Dimm Vintage 1906 led classic globe dimmable 8.8W 824 gold e27
Artikelnummer: 26723982
Fabrikantnummer: 4099854137884