Osram Vintage 1906 LED CLASSIC SLIM FILAM Vintage 1906 led classic slim filament globe dimmable 4.8W 822 gold e2 - 4099854090806
Artikelnummer: 23772931 | Fabrikantnummer: 4099854090806 | EAN: 4099854090806
Het productnummer van de fabrikant is 4099854090806. Het EAN nummer is 4099854090806. Het interne artikelnummer is 23772931.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906 LED CLASSIC SLIM FILAM
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 120 mm |
| Kleur | Goud |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 80 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 87 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2200 - 2200 K |
| Lichtstroom | 420 - 420 lm |
| Lampvermogen | 4.8 - 4.8 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 420 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23772931
Fabrikantnummer: 4099854090806