Osram Vintage 1906 PenduLum CANOPY Vintage 1906 pendulum canopy triple canopy round - 4099854442735
Artikelnummer: 26648942 | Fabrikantnummer: 4099854442735 | EAN: 4099854442735
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Vintage 1906 PenduLum CANOPY Triple Canopy Round
Het productnummer van de fabrikant is 4099854442735. Het EAN nummer is 4099854442735. Het interne artikelnummer is 26648942.
Aanvullende informatie
Plafondrozet voor 1906 PenduLum
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906 PenduLum CANOPY
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 25 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 200 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Osram Vintage 1906 PenduLum CANOPY Vintage 1906 pendulum canopy triple canopy round
Ledvance 1906 toebehoor verlichting pendulum 3X canopy zwart aluminium
Ledvance 1906 toebehoor verlichting pendulum 3X canopy zwart aluminium
Ledvance 1906 toebehoor verlichting pendulum 3X canopy zwart aluminium
Artikelnummer: 22645029
Fabrikantnummer: 4058075274488
Huidige product
Osram Vintage 1906 PenduLum CANOPY Vintage 1906 pendulum canopy triple canopy round
Artikelnummer: 26648942
Fabrikantnummer: 4099854442735