Osram Vintage 1906® LED EDISON Vintage 1906® led edison 3.4W 827 clear e27 - 4058075837027
Artikelnummer: 26723976 | Fabrikantnummer: 4058075837027 | EAN: 4058075837027
Omschrijving
De Osram Vintage 1906® LED EDISON Vintage 1906® led edison 3.4W 827 clear e27 staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Vintage 1906® LED EDISON 3.4W 827 Clear E27
Het productnummer van de fabrikant is 4058075837027. Het EAN nummer is 4058075837027. Het interne artikelnummer is 26723976.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
LED lampen, vintage edition, klassieke Edison-lampvorm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Osram
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Osram
Toon alle producten van Osram |
| Serie |
Vintage 1906® LED EDISON
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 64 mm |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Lengte | 139 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 138 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Nom. stroom | 27 - 27 mA |
| Lampvermogen | 3.4 - 3.4 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 470 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lichtsterkte | cd |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Osram Vintage 1906® LED EDISON Vintage 1906® led edison 3.4W 827 clear e27
Artikelnummer: 26723976
Fabrikantnummer: 4058075837027