DR. fischer voertuiglamp (miniatuur) P30S C-8 S812V VP30012007/12 - 00842064
Artikelnummer: 22747698 | Fabrikantnummer: 00842064 | EAN: 8714681162651
Omschrijving
FIS P30s S26X50 12V 0.55A C-8 S8
Het productnummer van de fabrikant is 00842064. Het EAN nummer is 8714681162651. Het interne artikelnummer is 22747698.
Aanvullende informatie
FIS Kogel P30s 12V 0.55A C-8 S8 26X50mm Scheepslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Dr. Fischer
Specificaties
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Dr. Fischer
Toon alle producten van Dr. Fischer |
| Serie |
FIS Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Voet | Overig |
| Diameter | 26 mm |
| Lichtstroom | 80 lm |
| Totale lengte | 51 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Zonder ECE-categorie |
| Specifieke lichtstroom lamp | 12 lm/W |
| Stroomsterkte | 0.55 A |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 6.6 W |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Dr. Fischer
» Meer informatie over Dr. Fischer
Huidige product
DR. fischer voertuiglamp (miniatuur) P30S C-8 S812V VP30012007/12
Artikelnummer: 22747698
Fabrikantnummer: 00842064