Pacifyre® awm iii brandmanchet 32MM - 2135032034
Artikelnummer: 26711615 | Fabrikantnummer: 2135032034 | EAN: 8712993598571
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Walraven Pacifyre® AWM III Brandmanchet 32mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2135032034. Het EAN nummer is 8712993598571. Het interne artikelnummer is 26711615.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 87 mm |
| Breedte | 26 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Lengte | 87 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Snapsluiting |
| Uitwendige buisdiameter | 32 - 32 mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Pacifyre® awm iii brandmanchet 32MM
Walraven BIS PACIFYRE FPM BRANDW.M
Walraven BIS PACIFYRE FPM BRANDW.M
Walraven BIS PACIFYRE FPM BRANDW.M
Artikelnummer: 20587372
Fabrikantnummer: 2180015300
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Artikelnummer: 23385145
Fabrikantnummer: 2180100010
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product