Pacifyre® FPC brandmanchet 140MM - 2122000140
Artikelnummer: 26723950 | Fabrikantnummer: 2122000140 | EAN: 8719942097130
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Walraven Pacifyre® FPC Brandmanchet 140mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2122000140. Het EAN nummer is 8719942097130. Het interne artikelnummer is 26723950.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Lengte | 259 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Uitwendige buisdiameter | 140 - 140 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Snapsluiting |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Breedte | 220.2 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Pacifyre® FPC brandmanchet 140MM
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Artikelnummer: 23385145
Fabrikantnummer: 2180100010
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product