Pacifyre® FPC brandmanchet 160MM - 2122000160
Artikelnummer: 26723948 | Fabrikantnummer: 2122000160 | EAN: 8719942097147
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Walraven Pacifyre® FPC Brandmanchet 160mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Walraven
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2122000160. Het EAN nummer is 8719942097147. Het interne artikelnummer is 26723948.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Walraven
Toon alle producten van Walraven |
| Serie |
Pacifyre®
Toon alle producten in deze serie |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 60 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Lengte | 284 mm |
| Uitwendige buisdiameter | 160 - 160 mm |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Snapsluiting |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Reactietemperatuur | 180 °C |
| Breedte | 247.7 mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Pacifyre® FPC brandmanchet 160MM
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Pacifyre® A brandwerende acrylaat kit (wit)
Artikelnummer: 23385145
Fabrikantnummer: 2180100010
Walraven
» Meer informatie over Walraven
Huidige product