Panasonic Aquarea Binnendeel Bi-Bloc T-cap 12KW quiet H-gen. - WH-SQC12H9E8
Artikelnummer: 26724358 | Fabrikantnummer: WH-SQC12H9E8 | EAN: 5025232863303
Omschrijving
Bi-Bloc T-CAP 12kW Quiet H-Gen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Panasonic
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is WH-SQC12H9E8. Het EAN nummer is 5025232863303. Het interne artikelnummer is 26724358.
| Klasse |
Warmtepomp (lucht/water) split uitvoering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panasonic
Toon alle producten van Panasonic |
| Serie |
Aquarea Binnendeel
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Zwembadregeling | Nee |
| Afzekering (traag) | 16 A |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Data-overdracht via USB | Nee |
| Type regeling | Aan/uit |
| Capaciteitsprofiel | L |
| Ruimtetemperatuur regeling | Ja |
| Solar-integratie | Ja |
| Geschikt voor bijverwarming CV | Ja |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Type pomp (systeempomp) | Energiebesparend |
| Geschikt voor zwembadwaterverwarming | Nee |
| Type koudemiddel | R410a |
| Soort optimalisatie | Opentherm |
| Modulerende compressor | Ja |
| Regeling voor sturing buffervat | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Geschikt voor actieve koeling | Ja |
| Externe regeling nodig | Nee |
| Global warming potential (GWP) | 2088 |
| Verwarmingsvermogen bij 7/35°C volgens EN 14511 | 12 kW |
| Verwarmingsvermogen bij -7/35°C volgens EN 14511 | 12 kW |
| Met elektrisch verwarmingselement | Ja |
| Koeling geïntegreerd | Ja |
| Verwarmingsvermogen elektrisch element getrapt instelbaar | Nee |
| Geluidsdrukniveau binnenunit volgens EN 12102 bij 0/35 °C op 1 m. afstand | 33 dB |
| Energie-efficiëntieklasse waterverwarming (811/2013/EU) | A+++ |
| Nom. diameter zuigleiding | Overig |
| Nom. diameter vloeistofleiding | Overig |
| Vermogen elektrisch verwarmingselement | 3 - 3 kW |
| Breedte binnenunit | 500 mm |
| Hoogte binnenunit | 892 mm |
| Model | Binnenunit |
| Diepte binnenunit | 340 mm |
| Gewicht binnenunit | 43 kg |
| Koelvermogen bij 35/18°C volgens EN 14511 | 10 - 10 kW |
| Koelvermogen bij 35/7°C volgens EN 14511 | 10 - 10 kW |
| COP bij 7/35°C volgens EN 14511 | 4.74 |
| Koudemiddelinhoud | 2.85 kg |
| Categorieën |
Warmtepompen
Ventilatie verwarming |
Panasonic
» Meer informatie over Panasonic
Huidige product
Panasonic Aquarea Binnendeel Bi-Bloc T-cap 12KW quiet H-gen.
Artikelnummer: 26724358
Fabrikantnummer: WH-SQC12H9E8