Panduit PLT kabelbundelband kunststof 4,8x292mm zwart 07498354062 - PLT3S-M0
Artikelnummer: 11203495 | Fabrikantnummer: PLT3S-M0 | EAN: 74983540624
Het productnummer van de fabrikant is PLT3S-M0. Het EAN nummer is 74983540624. Het interne artikelnummer is 11203495.
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panduit
Toon alle producten van Panduit |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Ja |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.3 mm |
| Bandlengte | 292 mm |
| Breedte band | 4.8 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 85 °C |
| Fluorescerend | Nee |
| Montagetemperatuur | -20 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 222 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Bizline Bundelband pa 6.6 300x4.8MM zwart
Artikelnummer: 11594932
Fabrikantnummer: 03700420310150
Panduit
» Meer informatie over PanduitArtikelnummer: 11203495
Fabrikantnummer: PLT3S-M0