Panduit Bundelband 378x7,0MM zwart - BT4LH-TL0
Artikelnummer: 11204395 | Fabrikantnummer: BT4LH-TL0 | EAN: 74983412723
Het productnummer van de fabrikant is BT4LH-TL0. Het EAN nummer is 74983412723. Het interne artikelnummer is 11204395.
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panduit
Toon alle producten van Panduit |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Ja |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bandsluiting | Stalen nok |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Banddikte | 1.7 mm |
| Bandlengte | 378 mm |
| Breedte band | 7 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 85 °C |
| Fluorescerend | Nee |
| Montagetemperatuur | -20 - 85 °C |
| Minimale treksterkte | 534 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Zonder vertanding |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Bizline Bundelband pa 6.6 380x7.6MM zwart
Artikelnummer: 11594956
Fabrikantnummer: 03700420310235