Panduit Kabelmarker schrijfbaar 11.43x25.4MM wit - S100X125VARY
Artikelnummer: 11202319 | Fabrikantnummer: S100X125VARY | EAN: 74983439447
Het productnummer van de fabrikant is S100X125VARY. Het EAN nummer is 74983439447. Het interne artikelnummer is 11202319.
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panduit
Toon alle producten van Panduit |
| Type | Dunwandig |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Opdruk | Geen |
| Met tekstveld | Ja |
| Vertanding | Geen |
| Breedte | 25.4 mm |
| Lengte | 31.8 mm |
| Kabeldiameter | 3.1 - 7 mm |
| Model | Etiket |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Panduit
» Meer informatie over PanduitArtikelnummer: 11202319
Fabrikantnummer: S100X125VARY