Panflex Geluiddemper Silencer Flexibele geluiddemper D180 L1 - 385.180.10.01
Artikelnummer: 26707205 | Fabrikantnummer: 385.180.10.01 | EAN: 8718552311421
Omschrijving
Silencer flexibele geluiddemper D180 L1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Panflex
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 385.180.10.01. Het EAN nummer is 8718552311421. Het interne artikelnummer is 26707205.
| Klasse |
Geluiddemper rond luchtkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Panflex
Toon alle producten van Panflex |
| Serie |
Geluiddemper
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 240 mm |
| Flexibel | Ja |
| Nom. kanaaldiameter | 180 mm |
| Met voorgemonteerde afdichting | Ja |
| Aansluiting 1 | Kanaaleind |
| Aansluiting 2 | Kanaaleind |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 250 °C |
| Met geweven afschermdoek | Ja |
| Met kern/kegel | Nee |
| Demping 63 Hz | 0 dB |
| Vrije doorlaat | 100 % |
| Dampremmende laag | Nee |
| Demping 250 Hz | 0 dB |
| Demping 1000 Hz | 0 dB |
| Demping 4000 Hz | 0 dB |
| Demping 125 Hz | 0 dB |
| Demping 500 Hz | 0 dB |
| Demping 2000 Hz | 0 dB |
| Demping 8000 Hz | 0 dB |
| Isolatiedikte | 25 mm |
| Materiaal binnenbuis | Aluminiumlaminaat met spiraal |
| Materiaal buitenbuis | Glasvezelversterkt aluminium |
| Werkende lengte | 1150 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Soort isolatiemateriaal | Glaswol (MW) |
| Categorieën |
Regel brandkleppen en geluiddempers
Ventilatie verwarming |
Panflex
» Meer informatie over Panflex
Huidige product
Panflex Geluiddemper Silencer Flexibele geluiddemper D180 L1
Artikelnummer: 26707205
Fabrikantnummer: 385.180.10.01