Paulmann AGL Led fil agl 1521LM e27 2700K 12W klar di - 28647
Artikelnummer: 23841363 | Fabrikantnummer: 28647 | EAN: 4000870286470
Omschrijving
De Paulmann AGL Led fil agl 1521LM e27 2700K 12W klar di staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Paulmann LED Fil AGL 1521lm E27 2700K 12W klar di
Het productnummer van de fabrikant is 28647. Het EAN nummer is 4000870286470. Het interne artikelnummer is 23841363.
Aanvullende informatie
Paulmann LED Fil AGL 1521lm E27 2700K 12W klar di (Lichtbronnen)
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
AGL
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 126 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvorm | Peer |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 70 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 13 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1217 lm/W |
| Lampvermogen | 125 - 125 W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product
Paulmann AGL Led fil agl 1521LM e27 2700K 12W klar di
Artikelnummer: 23841363
Fabrikantnummer: 28647