Paulmann BigDrop Led bigdrop fil 390LM e27 2000K dim gold - 28592
Artikelnummer: 23841313 | Fabrikantnummer: 28592 | EAN: 4000870285923
Het productnummer van de fabrikant is 28592. Het EAN nummer is 4000870285923. Het interne artikelnummer is 23841313.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
BigDrop
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 315 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Diameter | 160 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 390 - 390 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 557 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841313
Fabrikantnummer: 28592