Paulmann BigGlobe Led bigglobe fil 390LM e27 2000K dim GLD - 28593
Artikelnummer: 23841314 | Fabrikantnummer: 28593 | EAN: 4000870285930
Het productnummer van de fabrikant is 28593. Het EAN nummer is 4000870285930. Het interne artikelnummer is 23841314.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
BigGlobe
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lengte | 300 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 200 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 390 - 390 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 557 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841314
Fabrikantnummer: 28593