Paulmann Premium spot 350W gu10 - 93640
Artikelnummer: 21454795 | Fabrikantnummer: 93640 | EAN: 4000870936405
Omschrijving
Paulmann downlight/spot/schijnwerper, subcategorie downlight, behuizing aluminium, beschermingsgraad (IP) overig, verstelbaarheid zwenkbaar, buitendiameter 84mm, nom. spanning 230V, lamptype overig, geschikt voor plafondmontage, lamphouder GU10, stralingshoek parallelstralend <5°, spanningstype AC,
Het productnummer van de fabrikant is 93640. Het EAN nummer is 4000870936405. Het interne artikelnummer is 21454795.
Aanvullende informatie
Paulmann EBL Nova rond zwenk max.35W GU10 alu gedr (Binnenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Lamphouder | GU10 |
| Lamptype | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 350 - 350 W |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | <5° - Parallelstralend |
| Categorieën |
Downlighter
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product