Paulmann Function SimpLED FN sled strip set 10M motion RGB 17W wit - 70515
Artikelnummer: 23392232 | Fabrikantnummer: 70515 | EAN: 4000870705155
Het productnummer van de fabrikant is 70515. Het EAN nummer is 4000870705155. Het interne artikelnummer is 23392232.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 0 mm |
| Lichtkleur | RGB |
| Hoogte/diepte | 10 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Kleinste buigradius | 30 mm |
| Met aansluitset | Nee |
| Met eindstuk | Ja |
| Aantal lichtbronnen per meter | 30 |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Lichtstroom per meter | 0 lm |
| Lampvermogen per meter | 1.69 W |
| Lengte van de enkele secties | 10040 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Strip |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23392232
Fabrikantnummer: 70515