Paulmann Function SimpLED FN sled strip set 5M motion RGB wit - 70513
Artikelnummer: 23392228 | Fabrikantnummer: 70513 | EAN: 4000870705131
Het productnummer van de fabrikant is 70513. Het EAN nummer is 4000870705131. Het interne artikelnummer is 23392228.
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 0 mm |
| Lichtkleur | RGB |
| Hoogte/diepte | 10 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Zelfklevend | Nee |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Kleinste buigradius | 30 mm |
| Met aansluitset | Nee |
| Met eindstuk | Ja |
| Aantal lichtbronnen per meter | 30 |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Max. systeemvermogen | 12 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Lichtstroom per meter | 0 lm |
| Lampvermogen per meter | 1.98 W |
| Lengte van de enkele secties | 5040 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Strip |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23392228
Fabrikantnummer: 70513