Paulmann Kaars Led fil kaars 432LM e14 helder touch dim - 28738
Artikelnummer: 23841388 | Fabrikantnummer: 28738 | EAN: 4000870287385
Het productnummer van de fabrikant is 28738. Het EAN nummer is 4000870287385. Het interne artikelnummer is 23841388.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Kaars
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 80 mm |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Nom. stroom | 36 - 36 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 864 lm/W |
| Lichtstroom | 432 - 432 lm |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841388
Fabrikantnummer: 28738