Paulmann Kerze Led fil kerze 470LM e14 klar 4W 230V - 28611
Artikelnummer: 23841330 | Fabrikantnummer: 28611 | EAN: 4000870286111
Omschrijving
De Paulmann Kerze Led fil kerze 470LM e14 klar 4W 230V staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Paulmann LED Fil Kerze 470lm E14 klar 4W 230V
Het productnummer van de fabrikant is 28611. Het EAN nummer is 4000870286111. Het interne artikelnummer is 23841330.
Aanvullende informatie
Paulmann LED Fil Kerze 470lm E14 klar 4W 230V (Lichtbronnen)
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Kerze
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Lengte | 98 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Lampvermogen | 45 - 45 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1044 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product