Paulmann Kerze Led fil kerze 470LM e14 matt dim 4W 230V - 28613
Artikelnummer: 23841332 | Fabrikantnummer: 28613 | EAN: 4000870286135
Het productnummer van de fabrikant is 28613. Het EAN nummer is 4000870286135. Het interne artikelnummer is 23841332.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Kerze
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Lengte | 98 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 94 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841332
Fabrikantnummer: 28613