Paulmann Led ag 500LM e27 4,7W goud 2500K 230V - 28714
Artikelnummer: 23392178 | Fabrikantnummer: 28714 | EAN: 4000870287149
Omschrijving
De Paulmann Led ag 500LM e27 4,7W goud 2500K 230V staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Paulmann LED AG 500lm E27 4,7W goud 2500K 230V
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28714. Het EAN nummer is 4000870287149. Het interne artikelnummer is 23392178.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 106 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 35 - 35 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 500 - 500 lm |
| Lampvermogen | 47 - 47 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1064 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product