Paulmann Led druppel 260LM e27 2,6W goud 2500K 230 - 28710
Artikelnummer: 23392174 | Fabrikantnummer: 28710 | EAN: 4000870287101
Omschrijving
De Paulmann Led druppel 260LM e27 2,6W goud 2500K 230 staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Paulmann LED druppel 260lm E27 2,6W goud 2500K 230
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28710. Het EAN nummer is 4000870287101. Het interne artikelnummer is 23392174.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 72 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 23 - 23 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 26 - 26 W |
| Lichtstroom | 260 - 260 lm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product