Paulmann Led druppel 430LM e14 4,7W goud dim 2500K - 28712
Artikelnummer: 23392176 | Fabrikantnummer: 28712 | EAN: 4000870287125
Omschrijving
De Paulmann Led druppel 430LM e14 4,7W goud dim 2500K staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Paulmann LED druppel 430lm E14 4,7W goud dim 2500K
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28712. Het EAN nummer is 4000870287125. Het interne artikelnummer is 23392176.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Nom. stroom | 22 - 22 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 915 lm/W |
| Lichtstroom | 430 - 430 lm |
| Lampvermogen | 47 - 47 W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product