Paulmann Led fil ag 1521LM e27 11,5W helder 2700K - 28697
Artikelnummer: 23392161 | Fabrikantnummer: 28697 | EAN: 4000870286975
Omschrijving
De Paulmann Led fil ag 1521LM e27 11,5W helder 2700K staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Paulmann LED Fil AG 1521lm E27 11,5W helder 2700K
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28697. Het EAN nummer is 4000870286975. Het interne artikelnummer is 23392161.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 118 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 67 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Nom. stroom | 92 - 92 mA |
| Lichtstroom | 1521 - 1521 lm |
| Vermogensfactor | 0.55 |
| Lampvermogen | 115 - 115 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1323 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product