Paulmann Druppel Led fil druppel 250LM e14 mat 2,6W HLDR 2 - 28689
Artikelnummer: 23392153 | Fabrikantnummer: 28689 | EAN: 4000870286890
Omschrijving
De Paulmann Druppel Led fil druppel 250LM e14 mat 2,6W HLDR 2 staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Paulmann LED Fil druppel 250lm E14 mat 2,6W hldr 2
Het productnummer van de fabrikant is 28689. Het EAN nummer is 4000870286890. Het interne artikelnummer is 23392153.
Aanvullende informatie
Paulmann LED Fil druppel 250lm E14 mat 2,6W hldr 2 (Lichtbronnen)
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Druppel
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 78 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 250 - 250 lm |
| Lampvermogen | 26 - 26 W |
| Nom. stroom | 22 - 22 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 962 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product
Paulmann Druppel Led fil druppel 250LM e14 mat 2,6W HLDR 2
Artikelnummer: 23392153
Fabrikantnummer: 28689