Paulmann Druppel Led fil druppel 470LM e27 4,8W helder dim - 28692
Artikelnummer: 23392156 | Fabrikantnummer: 28692 | EAN: 4000870286920
Het productnummer van de fabrikant is 28692. Het EAN nummer is 4000870286920. Het interne artikelnummer is 23392156.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Druppel
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 72 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 23 - 23 mA |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Vermogensfactor | 0.93 |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 979 lm/W |
| Lampvermogen | 48 - 48 W |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23392156
Fabrikantnummer: 28692